Herkesin farklı, sağlıklı ve lezzetli ürünler tüketebilme hakkı olduğuna inançla; halihazırda yürüttüğü TAGEM ve KOSGEB projelerinin yanısıra üniversite ile geliştirdiği işbirliği sayesinde meşhur İskenderun Jumbo Karidesini ticarileştirmek amacıyla akvakültür sektörüne ilk adımını atan TSC, yepyeni üretim teknikleri kullanarak ülkemizde ilk kez üretilen türler ile akvakültür
sektöründe öncü uygulamalalar gerçekleştiren, Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli olarak kendisini yenileyen, ihtiyacı olan yem ve teknolojiyi süratle geliştirebilen, ürettiği ürünleri kendisi pazarlayabilen, ürünlerini değişik yöntemlerle işleyebilen, sürdürülebilir ve çevreci bir üretim stratejisi ile lezzetli ve kaliteli ürünler piyasaya sürebilen bir kuruluş olma hedefinde ilerlemektedir.

 
    Since its establishment (3 months), TSC has taken the first step into aquaculture business by TAGEM and KOSGEB project supports and collaborative studies with university to achieve commercialization of the nationally famous ‘Iskenderun Jumbo Shrimp’ (Penaeus semisulcatus). With new species and novel production techniques that are developed and updated by its own continuously running
R&D activities, TSC will move on to produce new aquatic products by eco-friendly and sustainable strategies, manufacture feeds and technology for its needs, process and deliver healthy and quality products for the national and international markets. As TSC team.

Bu sitede yer alan görsel ve metinsel nitelikteki sayısal içeriğin TSC'den izin alınmaksızın haricen kullanılması yasal değildir. 
TSC KARİDES ÜRETİM DANIŞMANLIK   |    www.tsckarides.com    |    ©2021

 

Bu site arayüzü ve tüm görsel bileşenleri TSC Karides ve Balık AR-GE şirketi adına Bahadır Çapar tarafından tasarlanmıştır.
www.bahadircapar.com    |    ©2021